Papierová hygiena, vreckovky, servítky a utierky

Prečo vybrať práve nás?


VÝROBNÉ KAPACITY

Profil našich výrobnych liniek je dostatočne flexibilný a variabilný na splnenie požiadaviek zákazníkov s vysokými nárokmi na produkt za optimálnu cenovú hladinu.

100% ZÁRUKA KVALITY

Naša spoločnosť kladie vysoký dôraz na kvalitatívne parametre produktov pre zachovanie dôveryhodnosti a dlhodobej spolupráce so všetkými zákazníkmi.

SKÚSENOSTI OD ROKU 1994

V priebehu dvoch desaťročí sa u nás vykrištalizoval vysoko profesionálny tím skúsených odborníkov, ktorý sú pripravený vyriešiť akúkoľvek zákaznícku požiadavku.

Predstavenie spoločnosti

Spoločnosť Convertis, s.r.o. bola založená v roku 1994 so zameraním na výrobu, spracovanie a predaj hygienických papierových výrobkov pod obchodnou značkou Verytis, ale aj privátnych značiek, z ktorých ponúka široký sortiment pre priemyselné a domáce využitie. Výrobné stroje a kapacity spoločnosti sú optimalizované na spracovanie čistej celulózy, ale aj recyklovaného papiera. Hlavný cieľ spoločnosti je zameraný na riadenie kvality s udržateľným rozvojom výrobných kapacít s prijateľnou cenovou hladinou pre zákazníkov. Sme držiteľom certifikátu ISO 9001:2008.